Co robimy?

Rozwijamy się przy definiowaniu i opowiadaniu Twojej fascynującej historii.

To klienci są dla nas inspiracją. Tworzymy i pracujemy na ich sukces.

adult-business-businessman-1061588

Poznaj nasze możliwości

Projekty graficzne

Jesteśmy z Wami od szkicu na kartce po finalny projekt. Nie ważne czy chcesz wizytówki czy ulotki czy baner wielkoformatowy lub grafikę do oklejenia auta. Każdy projekt traktowany jest przez nas indywidualnie w oparciu o Twoje wytyczne.

creative-designer-editing-34199
adult-blur-camera-368893

Fotografia

Zajmujemy się zawodowo fotografią od kilku lat.  Urzeczywistniamy krajobraz, który znajdujemy na około nas. Tworzymy spektakularne panoramy 360 stopni, oraz te zwykłe. Działamy także przy wydarzeniach kulturalnych takich jak koncerty lub eventy firmowe. Tworzymy także krótkie spoty reklamowe.

Wydruki

Wszystkie zamówione u nas materiały wydrukujemy ładnie na czym popadnie. Nie ma znaczenia czy to wizytówka czy baner. Wydrukujemy go dla Ciebie! Do dyspozycji mamy:

  • drukarnię cyfrową
  • drukarnię offsetową
  • drukarnię wielkoformatową
388419-PC5Q2A-108
01

Reklama zewnętrzna

Zajmujemy się reklamą zewnętrzną. Od zwykłych tablic przez banery wielkoformatowe skończywszy na literach przestrzennych. Pełna dowolność w wyborze. Oklejamy również pojazdy, witryny sklepowe.

Znakowanie odzieży

Wykonujemy także nadruki na na odzieży różnymi metodami. Jeżeli potrzebujesz koszulek, bluz, polarów dla Twoich pracowników, wykonamy je dla Ciebie. Ponadto wykonujemy zdobienia na ceramice sitodrukiem oraz sublimacją.

dark-fashion-man-157580

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Zapytaj nas o korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie.

0 Udostępnień